Strona główna » Metody przedłużania Moje konto     
Kategorie
Włosy słowiańskie
Pasemka naturalne
Włosy na taśmie
Dopinki Treski Kucyki
Akcesoria do przedłużania
Kompletne zestawy
Peruki
Pielęgnacja włosów
Pozostałe
Wyprzedaż
Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Paleta kolorów
Platnosci
Metody przedłużania

Przedłużanie włosów.

Wypad do fryzjera! … ale po co? Przecież są praktyczne darmowe metody 4Great-Hair.com!


Wstajesz rano, patrzysz w lustro, widzisz swoją fryzurę i zastanawiasz się co ze sobą zrobić? Na co dzień jesteś w strasznym pędzie i nie masz czasu wybrać się do fryzjera? 4GraitHair.com zaprasza Cię na szybki i darmowy kurs „Hair extensions w praktyce”. Poznaj 7 praktycznych metod 4GraitHair.com, dzięki którym sama w domowym zaciszu możesz w łatwy sposób poprawić swoją fryzurę. Do dzieła. Gotowa? Start!

 


4Great-Hair.com radzi: jak przedłużać włosy mikroringami?

Metoda z mikroringami, najnowsza i najbezpieczniejsza metoda zza oceanu.


MICRO RINGS HAIR EXTENSION, czyli przedłużanie włosów za pomocą niewielkich i niewidocznych aluminiowych obrączek tzw „ringów” (pierścieni) dopasowanych do naturalnego koloru włosów.

Dzięki tej metodzie pasemka do Twoich włosów doczepiasz w bardzo prosty i szybki sposób, a dzięki szerokiemu wachlarzowi kolorów, mikroringi są zupełnie niewidoczne, przez co zarówno przedłużając, jak i zagęszczając Twoja fryzura zyska nowy estetyczny wygląd.

Warto tutaj zaznaczyć, że mikroringi nie uszkadzają włosów, głównie za sprawą braku potrzeby wykorzystywania jakichkolwiek klejów, czy innej chemii.

Przy odpowiedniej pielęgnacji przedłużonych włosów za pomocą mikroringów, można się z nich cieszyć przez około 3 miesiące, lub bardziej precyzując – do czasu, gdy odrost nie będzie Ci przeszkadzał. Po tym czasie należy otworzyć mikroringi, podciągnąć je do góry i ponownie zacisnąć na kolejne 3 miesiące.


Co będzie Ci potrzebne?

- szydełko do przeciągania pasemek

- cążki do zaciskania ringów

- mikroringi lub tulejki (ilość równa ilości pasemek)

- pasemka włosów z okrągłą końcówką w kształcie zapałki


Krok 1. Przygotowanie do przedłużenia.

Ważne jest, aby pierwszy rząd pasemek nie znajdował się całkiem na dole. Mniej więcej pod wyczuwalną z tyłu głowy kością, zrób lekko półokrągły w połowie obojga uszu przedziałek. Gdy zbierzesz włosy w kucyk, Twoje włosy zakryją łączenia. Resztę włosów zaczesz do góry, aby Ci nie przeszkadzały.

Podczas pracy przesuwaj się od dołu głowy ku górze.

Pasemka można przyczepiać blisko siebie, przy kręconych włosach zalecane jest robienie przerw między łączeniami na szerokość 1 łącznia (czyli należy robić co drugie pasemko).

Bardzo ważne, aby pasemko naszych włosów nie było cieńsze od pasemka do przedłużania! Pod wpływem takiego ciężaru, uszkodzimy nasze włosy (włosy wypadną razem z cebulkami).

Nie ma dokładnego schematu umiejscowienia pasemek, każda głowa ma inny kształt. Przeczesz kolejne gotowe rzędy szczotką, tak łatwiej będziesz mogła zorientować się jak powinny być umiejscowione pasemka w kolejnym rzędzie.

Pasemko naszych naturalnych włosów powinno być wyznaczone przez malutki kwadracik, te włosy ze środka kwadracika są Twoim pasemkiem.

Pasemka rozłóż na podręcznym stoliku, ringi czy tulejki wsyp do małego pojemnika, z którego będziesz łatwo je nabierać. Jeśli keratynowa końcówka pasemka jest dłuższa niż 1cm powinnaś ją skrócić.

 

Krok 2. Przedłużanie włosów w 6 ruchach.

1. Nałóż mikroring lub tulejkę na szydełko.Odseparuj pojedyncze pasemko włosów z głowy.
2.Chwyć pasmo szydełkiem i przewlecz je przez mikroring lub tulejkę nałożoną na szydełko. 
3.Mikroring lub tulejkę przesuń aż do samej góry.
4.Włóż od dołu pasemko włosów doczepianych w mikro-obrączkę pozostawiając od góry ok. 2 - 5 mm klejowej końcówki.
5.Zaciśnij szczypcami obrączkę w odległości ok. 1,5- 2,5 cm. od skóry głowy.
6.Teraz można szarpnąć delikatnie za pasemko-sprawdzając czy mikroring jest dobrze zaciśnięty.

W wykonanym przedziałku możesz założyć (w zależności od potrzeb) odpowiednią ilość pasemek.
Pasemka doczepiaj w jednej linii w przedziałku, następnie zrób kolejny przedziałek nad nowo-przyczepionymi pasemkami i postępuj zgodnie z instrukcją, starając się aby pasemka nie wypadały w jednej linii pionowej.

Na samym czubku i nad czołem zostaw wolne włosy, tak aby leżały swobodnie i zakrywały łącza. Już po wszystkim! Jak się sobie podobasz?

Uwaga!

Czujesz mikroringi? To nic dziwnego! Z doświadczenia wiemy, że (szczególnie podczas spania) przez kilka dni odczuwasz mikroringi, ale spokojnie. Skóra się przyzwyczai, a pasemka naturalnie się poukładają. Czas na kolejną metodę. Gotowa? 

 

4GraitHair.com radzi:jak przedłużyć włosy metodą Easy Hair?

Metoda Easy Hair, czyli przedłużamy i zagęszczamy włosy - „na zimno”.


Przy tej metodzie korzystamy z miedzianych tulejek, których używamy do zamocowania pasemek. Aktualnie jest to najbardziej popularna metoda przedłużania włosów „na zimno” i zarazem gwarantująca trwałość i komfort w każdej sytuacji.

Przedłużanie włosów metodą „easy hair” jest jedyną metodą, przy której możesz mieć pewność 100% gwarancji z trwałości przedłużenia włosów. Pasemka nie zsuwają się i będę się trzymać, aż do usunięcia.

Podczas tej metody używamy ciążek, za pomocą której zaciskamy miedziane tulejki, co gwarantuje bardzo dokładne umocowanie każdego pasemka. Łączenia są bardzo płaksie i co za tym idzie - praktycznie niewyczuwalne.

Pasemka „easy hair” są rozmieszczone i łączone z naturalnymi włosami w taki sposób, aby miejsca łączenia ukryć pod warstwą naszych własnych włosów, dzięki czemu poczujesz się komfortowo w każdej sytuacji.

Praktyka pokazała nam, że nawet przy częstym przedłużaniu włosów za pomocą metody „easy hair” włos pozostaje w pełni zdrowy i nieuszkodzony, co jest dodatkowym atutem przedłużania włosów właśnie tą metodą.

To metodę warto polecić tym, którzy prowadzą bardzo aktywny tryb życia : )


Co będzie Ci potrzebne?

- szydełko do przeciągania pasemek

- cążki do zaciskania tulejek Easy Hair

-cążki do otwierania tuljek (kształt szczypcy)

- tulejki zwykłe lub z silikonem (ilość równa ilości pasemek)

- pasemka włosów z okrągłą końcówką w kształcie zapałki

A teraz krok po kroczku… ze zdjęciami.

Krok 1. Przygotowanie do przedłużania patrz metoda wyżej.

Krok 2. Przedłużanie włosów metodą Easy Hair w 7 ruchach.

1. Nałóż  tulejkę na szydełko.Odseparuj pojedyncze pasemko włosów z głowy.
2.Chwyć pasmo szydełkiem i przewlecz je przez  tulejkę nałożoną na szydełko.Tulejkę przesuń do samej góry.
3.Włóż od dołu pasemko włosów doczepianych w tulejkę pozostawiając od góry ok. 2 - 5 mm klejowej końcówki. 4.Zaciśnij szczypcami Easy Hair tulejkę w odległości ok. 1,5- 2,5 cm. od skóry głowy.
5.Tulejka powinna złożyć się w  kształt łudeczki.
6.Teraz zaciśnij górną częścią cążek oba brzegi tulejki aby złożyła się ona jak książeczka.
7.Pasemka doczepiaj w jednej linii w przedziałku, następnie zrób kolejny przedziałek nad nowo-przyczepionymi pasemkami i postępuj zgodnie z instrukcją, starając się aby pasemka nie wypadały w jednej linii pionowej.
W wykonanym przedziałku możesz założyć (w zależności od potrzeb) odpowiednią ilość pasemek.

Aby usunąć pasemka należy otworzyć tulejkę kleszczami Easy Hair w sposób przedstawiony poniżej.

Wykonuj tą czynność bardzo ostrożnie aby nie poprzecinać własnych włosów.

 

4GraitHair.com radzi: jak przedłużyć włosy przy pomocy zgrzewarki?

Metoda z wykorzystaniem zgrzewarki, czyli przedłużamy i zagęszczamy włosy „na ciepło”


Ta metoda warta jest polecenia dla osób mających suche, zniszczone i kruche włosy, a to za sprawą wykorzystania przy przedłużaniu włosów „na ciepło” pasemek z końcówką zakończoną łuską kreatynową, która ma własności regenerujące.


Oczywiście każda osoba, dbająca o swoje włosy i chcąca je przedłużyć lub zagęścić może skorzystać z tej metody. Jest to na pewno dużą zaletę, że zawarta w łusce keratyna ma własności regenerujące, przez co Twoje włosy mogą stać się mocniejsze.

Dobierając odpowiednio kolor pasemek doczepianych włosów i za sprawą keratyny, która jest bezbarwna, zgrzew jest praktycznie niewidoczny. Ważnej jest, aby być świadomym, że korzystając z tej metody nie ma możliwości zsunięcia pasemka.

Pasemka zdejmujemy specjalnym płynem po około 3-4 miesiącach. Po tym czasie ściągamy doczepione włosy i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ponownie przedłużyć, lub zagęścić wykorzystując te same włosy.

 

Co będzie Ci potrzebne?

- zgrzewarka (dowolny model)

- szablony do wydzielania pasemek

- pasemka włosów z końcówką keratynową lub latexową przypominającą paznokieć

A teraz krok po kroczku… ze zdjęciami.

Abyś mogła na długo cieszyć się ze swojej nowej fryzury, należy własne włosy odpowiednio do takiego przedłużania przygotować. Włosy powinny być absolutnie czyste, wolne od pozostałości po kosmetykach i tłuszczu. Zalecane jest zastosowanie szamponu z pilingiem.

Po umyciu należy dokładnie wysuszyć włosy. Jeśli Twój włos będzie wilgotny, przymocowanie za pomocą zgrzewarki będzie niemożliwe lub nietrwałe. Jeśli włosy były farbowane lub robiona była trwała ondulacja- wskazane jest, abyś odczekała 3 dni zanim przystąpisz do przedłużania włosów za pomocą zgrzewarki.


Jak rozmieścić pasemka włosów przed przedłużeniem?

Ważne jest, aby pierwszy rząd pasemek nie znajdował się całkiem na dole, mniej więcej pod wyczuwalną z tyłu głowy kością, zrób lekko półokrągły- w połowie obojga uszu przedziałek (gdy zbierzemy włosy w kucyk, nasze włosy zakryją zgrzewy).Reszta włosów zaczesujemy do góry, aby Ci nie przeszkadzały.

Podczas pracy przesuwamy się od dołu głowy ku górze. Brzmi znajomo?

Pasemka można przyczepiać blisko siebie. Przy kręconych włosach zalecane jest robienie przerw między zgrzewami na szerokość 1 zgrzewu (czyli należy robić co drugie pasemko).

Bardzo ważne, aby pasemko nie było cieńsze od pasemka do przedłużania! Pod wpływem takiego ciężaru, uszkodzimy nasze włosy (włosy wypadną razem z cebulkami).

Nie ma dokładnego schematu umiejscowienia pasemek ,każda głowa ma inny kształt. Należy przeczesywać kolejne gotowe rzędy szczotką, łatwo można zorientować się jak powinny umiejscowione być pasemka w kolejnym rzędzie.

Pasemko naszych naturalnych włosów powinno być wyznaczone przez malutki kwadracik, te włosy ze środka kwadracika są naszymi pasemkiem.

Jak zgrzewać włosy?

Po oddzieleniu pasemka, nałóż specjalną osłonkę, która chroni skórę głowy przed gorącą temperaturą zgrzewarki, a także odseparuje pasemko od reszty włosów (co ułatwi pracę). Osłonkę należy przymocować, przypiąć klamerką tak, aby nie trzeba było jej trzymać podczas zgrzewania. To Ci ułatwi zadanie.

Teraz możesz umiejscowić keratynową końcówkę (o wyglądzie paznokcia) 1cm-1,5cm od skóry głowy. Przyłóż końcówkę do własnego pasemka i zaciśnij gorącą zgrzewarką.

Palcami należy przytrzymywać obydwa pasemka, druga ręką zgrzewać. Należy tak długo trzymać szczypce zaciśnięte, aż uznasz, że keratyna się rozpuściła (na początku jest ciężko określić punkt odpowiedniego rozgrzania, ale po kilku razach będzie to dla Ciebie rutyną).

Następnie, odłóż zgrzewarkę i ciepłą keratynę musisz rulować w palcach w równy rulonik. Nie powinno się rulować włosów mocno podniesionych do góry! Należy robić to jak najbardziej płasko (tak jak leżą włosy – w pionie nie w poziomie).

Gotowe!

Zdejmowanie przedłużonych włosów. Czyli jak odczepić pasemka?

Po 4-6 miesiącach zgrzewy stają się widoczne.

Aby zdjąć pasemka potrzebujesz płynu do zmiękczania keratyny (dostępny w specjalistycznych sklepach, również w naszym). Oczywiście włosy należy porządnie umyć tak jak przed przystąpieniem do pierwszego przedłużania.

1. Nanieś kilka kropli płynu na zgrzew.
2. Odczekaj chwile poczym zacznij ściskać zgrzew cążkami, aby go rozlużnić
3. Zgrzew powinien swobodnie zsunąć się z włosów.
4. Pozostałości keratyny wyczesz grzebieniem.

Po usunięciu włosów uzyskasz uczucie bardzo rzadkich włosów. Jest to spowodowane faktem, gdyż jak wiemy każdego dnia, człowiek naturalnie gubi ok 100 włosów, które w tym przypadku uwięzione były w zgrzewie keratynowym i uwolnione  dopiero przy zdejmowaniu pasm (wszystkie  jednorazowo).

Gotowa na wiecej? Poznaj kolejną metodę!

 

4GraitHair.com radzi: jak przedłużyć włosy metodą na taśmie przy użyciu zgrzewarki?

Przedłużenie włosów (luzem) na taśmie i tworzenie pasemek do mikrogrinów.

Co masz robić?

1. Zgrzewarkę rozgrzać.
2. Sztukę keratyny luzem położyć na rozgrzane szczypce zgrzewarki.
3. Z taśmy włosów odciąć pasemko(około 1cm) i mocno trzymać w palcach, aby włosy się nie rozsypały.
4. Drugą ręką zacisnąć szczypce zgrzewarki, aby keratynowa granulka się rozpuściła.
5. Delikatnie położyć końcówkę pasemka na szczypce.
6. Chwycić szczypcami z gorąca keratyną końcówkę pasemka (około 1,5cm) kilka razy przeciągnąć aby wszsytkie włoski zostały pokryte keratyną.
7. Otworzyć szczypce.
(Chcąc wykonać końcówkę do mikroringa rulujemy ją w tym momencie w palcach. Obcinamy końcówkę na równo. Końcówka gotowa.)
8. Energicznym ruchem połączyć końcówkę z gorącą keratyną z pasmem włosów wcześniej wydzielonym na głowie.
9. Teraz mocno zacisnąć zgrzewarką łączenie .
10. Zrulować w palcach zgrzew. Czynność z punku 9 można powtórzyć, aby uformować odpowiedni zgrzew.

Ważne jest, aby podczas robienia łączeń nie podnosić pasemek do poziomu gdyż będą odstawać, całą czynność należy wykonywać jak najbliżej skóry głowy, w takim wypadku niezbędne są ochraniacze, czyli szablony chroniące przed poparzeniem skóry. Znajdziesz je tylko w specjalistycznych sklepach. U nas również.

 

4GraitHair.com radzi: jak przedłużyć włosy metodą Hair Strip?

Metoda Hair Strip, przedłużamy i zagęszczamy na całymi kawałkami taśmy!


Korzystając z tej metody możemy być pewni w 100% o bezpieczeństwo dla naszych naturalnych włosów. Nasze włosy przedłużamy/ zagęszczamy  taśmą, którą mocuje się za pomocą pasemek z końcówką zakończoną łuską keratynową lub mikroringami.

Tutaj ponownie warto zaznaczyć i przypomnieć o regenerujących włosy właściwościach łuski keratynowej.


Korzystając z tej metody, w przeciwieństwie do niektórych innych, będziemy potrzebowali do zagęszczenia włosów maksymalnie 50 pasemek, przy czym przy innych metodach około 120.

Przedłużając włosy za pomocą metody Hair Strip oszczędzamy i włosy i czas. Metoda Hair Strip zapewnia również duży komfort w noszeniu oraz jest mało widoczna.

 

Co będzie Ci potrzebne?

-zgrzewarka dowolny model

-włosy na taśmie około 80cm taśmy

-szydełko

-keratyna w dropsach

-szablony ochronne do wydzielania pasemek

Co masz robić?

1. Należy oddzielić równym przedziałkiem włosy z nad karku (około 2cm) resztę włosów przypiąć klamerkami
2.Klipsami przymocować odpowiednio szeroki kawałek włosów na taśmie
3. Szydełkiem przeciągnąć pasemko włosów przez szew taśmy z włosami, drugie pasemko ze spodu.
4. Obydwa pasemka złączyć. Nałożyć szablon ochronny.
5. Na rozgrzane szczypce zgrzewarki położyć keratynowy drops lub łuskę keratynową, zacisnąć łącząc oba pasemka
6. W palcach zrulować gorący zgrzew.
7. Kolejne pasemka robimy analogicznie w odpowiednich odstępach (tak, aby taśma była mocno naprężona miedzy łączeniami)
8. Przekładamy taśmę do dołu, robimy kolejny przedziałek i powtarzamy czynność, aż do czubka głowy.

Możesz zużyć około 5 pasm taśm robiąc przy tym około 40 łączeń.

Zamiast keratynowych zgrzewów możesz użyć oczywiście łączeń mikrorings. Do taśmy włosów należy doszyć co około 3cm mikroring, następnie postępuj jak przy przedłużaniu za pomocą zgrzewarki. Różnicą jednak jest łączenie za pomocą mikroringów, a nie keratyny.

Pamiętaj, aby nici, którymi doszywasz mikroringi były odpowiednio mocne. Nie takie trudne, co? Czas na pistolet?!

 

4GraitHair.com radzi: jak przedłużyć włosy używając pistoletu.

Przedłużanie włosów za pomocą  za pomocą pistoletu klejowego.


Dobierając odpowiednio kolor pasemek doczepianych włosów i za sprawą keratyny, która jest bezbarwna, zgrzew jest praktycznie niewidoczny. Ważnej jest, aby być świadomym, że korzystając z tej metody nie ma możliwości zsunięcia pasemka.

Pasemka zdejmujemy specjalnym płynem po około 3-4 miesiącach. Po tym czasie ściągamy doczepione włosy i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ponownie przedłużyć, lub zagęścić wykorzystując te same włosy.

Co będzie Ci potrzebne?

-pistolet klejowy

-pałki keratynowe

-włosy luzem lub pasemka

Jak się przygotować do przedłużania pistoletem?

Twoje włosy powinny być absolutnie czyste, wolne od pozostałości po kosmetykach i tłuszczu. Zalecane jest zastosowanie szamponu z pilingiem. Po umyciu powinnaś dokładnie wysuszyć włosy! Jeśli włosy były farbowane lub robiona była trwała ondulacja - wskazane jest odczekać 3 dni zanim przystąpisz do przedłużania włosów za pomocą zgrzewarki.

Jak rozmieszczać?

Ważne jest, aby pierwszy rząd pasemek nie znajdował się całkiem na dole. I znowu. Mniej więcej pod wyczuwalna z tyłu głowy kością, należy zrobić lekko półokrągły w połowie obojga uszu przedziałek. Gdy zbierzesz włosy w kucyk, Twoje włosy zakryją zgrzewy. Reszta włosów zaczesz do góry, aby nie przeszkadzały.

Podczas pracy znowu przesuwamy się od dołu głowy ku górze.

Pasemka można przyczepiać blisko siebie, przy kręconych włosach zalecane jest robienie przerw między zgrzewami na szerokość 1 zgrzewu (czyli robić co drugie pasemko).

Bardzo ważne, aby pasemko nie było cieńsze od pasemka do przedłużania. Pod wpływem takiego ciężaru, uszkodzisz swoje włosy (włosy wypadną razem z cebulkami!)

Nie ma dokładnego schematu umiejscowienia pasemek, każda głowa ma inny kształt. Należy przeczesywać kolejne gotowe rzędy szczotką, łatwo można zorientować się jak powinny umiejscowione być pasemka w kolejnym rzędzie.

Pasemko naszych naturalnych włosów powinno być wyznaczone przez malutki kwadracik, te włosy ze środka kwadracika są naszymi pasemkiem.

Jak połączyć pasemka?

Aby łączenie było trwałe należy połączyć pasemko włosów z pasemkiem doczepianym robiac miniaturowy warkoczyk tuż przy samej skórze o dłygości około 1-1,5cm. Reszte włosów puszcza się luzem. Warkoczyk (trzymany w palcach) należy utrwalić wyciskając pistoletem dużą kroplę gorącej keratyny.Następnie rulujemy w palcach nadajac okrągły kształt.

Można łączyć pasemka bez robienia warkoczyka, jednak łączenia takie moga być nietrwałe.


4GraitHair.com radzi: jak przedłużyć włosy klipsami?

Metoda przedłużania włosów klipsami - jedna z najprostszych metod przedłużania.


Jest to najprostsza i najmniej skomplikowana metoda przedłużenia włosów, polegająca na przymocowaniu gotowej dopinki z włosami przy pomocy malutkich spineczek. Dopinka nie niszczy włosów, a zdejmujemy ją na noc i do mycia.

Przedłużanie za pomocą klipsów jest jednym z najkorzystniejszych cenowo sposobów na uzyskanie pięknych włosów bez konieczności wydawania większej kwoty. Wystarczy zaopatrzyć się w grzebień ze szpikulcem do tapirowania.

.Instrukcja zakładania.

1.Oddziel górną część włosów (mniej więcej tak jak czesze się typową „Agatkę”)
2. Przymierz taśmy do głowy, aby mniej więcej zorientować się, w których miejscach będziesz przypinać klipsy.
3. Pasma włosów z miejsc, w które wpinać będziesz klipsy podtapiruj przy skórze. Możesz owy tapir dodatkowo spryskać lakierem do włosów.
4. Jeden z klipsów wepnij mocno w podtapirowane miejsce. Następnie drugi. Taśma powinna być bardzo mocno naciągnięta miedzy dwoma klipsami. Absolutnie nie może zwisać! Pamiętaj o tym!
5.Grzebieniem ze szpikulcem należy od góry wyciągnąć część przyciśniętych taśmami naszych włosów.
6.Górną częścią włosów przykryć taśmy i modeluj według gustu.

Mamy nadzieję, że nasze metody okazały się praktyczne. Cieszymy się, gdy możemy pomóc Tobie i cieszymy się, gdy możemy nauczyć się czegoś nowego od Ciebie, dlatego zapraszamy Ciebie do kontaktu. Podziel się z nami Twoim doświadczeniem! Doceniamy to.

Niech Twoje włosy będą tak piękne, jak Ty.

 

Masz pytania na temat przedłużania i zagęszczania włosów? Potrzebujesz dobrej bezpłatnej porady? Koniecznie napisz do nas fryzjer@4great-hair.com

Powrót
Język
Polski Niemiecki
Koszyk
... jest pusty
Zaloguj się
Adres e-mail:
Hasło:
Nowy użytkownik

Zapomniałeś hasło?
Informacje
Filmy instruktarzowe
O nas
Kontakt i dojazd
Wysyłka i dostawa
Reklamacje i zwroty
FAQ
Metody przedłużania
Przedłużanie włosów
Rodzaje włosów
Pielęgnacjia włosów przedłużonych
Katalog produktów
Kontakt
fryzjer@4great-hair.com
zamówienia on-line:
(89)5190810
zamówienia bezpośrednie:
600 331 242
Recenzje
Dolce latte maska 1000ml
Swietny jest ten produkt a wlosy sa nie samowicie miekkie i ..
5 z 5 gwiazdek!
  28 sierpień 2015     2491103 wywołań od 19 wrzesień 2006